#

Sisteme Giriş
Ürünlerimiz

PR-40 Araç Takip Cihazı

#

PR-40 Araç Takip Cihazı, konum bilgilerini GSM üzerinden MyGPS'e iletir. M40A cihazının ön kısmında Kulaklık, Mikrofon, Sim Card yuvası, Haberleşme ve Giriş/Çıkış birimleri yer almaktadır. Arka kısmında ise besleme ve GPS anten konnektörü yer alır. GSM anten dâhili veya harici olabilir.

PR-12 Araç Takip Cihazı

#

PR-12 Araç Takip Cihazı, GPS uyduları aracılığı ile aracın konum bilgisini bulup, üstüne aracın bilgilerini de ekleyerek GSM altyapısı üzerinden MyGPS'e iletir. Bu cihazdan takip edilecek ve yönetilecek her araca birer adet monte edilmelidir. M12 cihazının ön kısmında Sim Card yuvası, Haberleşme ve Giriş/Çıkış birimleri yer almaktadır. Arka kısmında ise besleme ve GPS anten konnektörü yer alır. GSM anten dâhilidir.

PR-2000 Araç Takip Cihazı

#

PR-2000 Diğer araç takip cihazlarına göre daha basit montaj edilir ve daha az modülü bulunmaktadır.Üzeinde sadece +,- ve kontak kabloları bulunmaktadır.Kontak kilidi bu modelde mevcuttur. Cihaz konum bilgilerini ve kontak bilgisini içerisindeki sim kart üzerinden MyGPS e iletir.

PR-LITE Araç Takip Cihazı

#

PR-LITE Diğer araç takip cihazlarına göre daha basit montaj edilir ve daha az modülü bulunmaktadır.Üzeinde sadece +,- ve kontak kabloları bulunmaktadır. Cihaz konum bilgilerini ve kontak bilgisini içerisindeki sim kart üzerinden MyGPS e iletir.Kontak kilidi bu modelde mevcut değildir.

PR-06 Kişi Takip Cihazı

#

PR-06, kullanıcının konum bilgisini GPS uydularından aldığı bilgiler yardımı ile elde ederek sunucu bilgisayara GSM hattı üzerinden gönderir. Ayrıca sesli görüşme, konum bilgisi ve acil yardım mesajını SMS ile gönderme fonksiyonlarının gerçekleştirir.

MDVR Araç Takip Cihazı

#

MDVR üzerine bağlanmış olan 4 veya 8 kanallı kameraları canlı olarak izlemenizi ve 2 TB'lık HDD / SSD'ye veya 128 GB'a kadar SD Karta kayıt yapar. Araç Takip Sistemi üzerinden cihazın konumunu canlı olarak izleyebildiğiniz gibi aynı sistem üzerinden canlı olarak kameralara bağlanabilirsiniz. Ayrıca Cihazın üzerine mikrofon bağlayarak canlı olarak cihazın ortamını dinleyebilirsiniz.

Kişi Takip Sistemi

#

Saha personelinin denetimi, çocuklar ve gözetim altında tutulması gereken yaşlı ve hastaların takibi ve evcil hayvanlar için geliştirilmiştir. Şarj edilebilir bataryası ile 1-3 gün arası şarj gerektirmeden kullanılabilir. Tanımlanan bölge dışına çıktığında, girilmemesi gereken bölgeye girdiğinde, Panik butonuna bastığında 7/24 çalışan Alarm kontrol merkezi operatörleri tarafından anında bilgilendirilirsiniz.

Araç Kameraları

#

Araç Kameraları.

Görüntülü Mesajlaşma Terminali

#

Görüntülü mesajlaşma terminali sayesinde sürücülerinize mesaj gönderebilir, sürücülerinizden mesaj alabilirsiniz.

Kontak Kesici Röle

#

Kontak kesici röle sayesinde araç takip sisteminden aracınıza göndereceğiniz kontağı kilitle ve kontak kilidini aç işlemleri ile aracınızın kontağını kilitleyebilir yada kilitli olan kontağını açabilirsiniz.

Temassız Kart Okuyucu

#

Aracınızın izinsiz çalıştırılmaması, sürücünün kim olduğu gibi bilgileri okumayı sağlayan temassız kart okuyucu.

Dorse Takip Birimi

#

Araç üzerinde FMS birimi yok ise harici bir birim bağlanıp iletişim sağlanabilir. Dorse takip birimi ile çeşitli sorgulamalar yapılabilir; çeşitli performans raporları, kilometre ve kullanım istatistikleri oluşturulabilir.

Isı Sensörü

#

Isı Sensörü: 0,5 derece hassasiyetle 0-100 derece aralığında çalışır. 100 derecede 1V analog çıkış verir. 3 uçlu kablo çıkışına sahiptir. Aracınızın dorse sıcaklığını okuyabilirsiniz.

Depo Kapağı Manyetik Kontak

#

Aracınızın depo kapağı açıldığında sisteme sinyal gönderen manyetik kontak.

Yakıt Sensörü

#

Dizel yakıt sensörünün kapasitif Yakıt sondası, Dizel araçların yakıt takına montaj edilerek yakıt tankının seviyesini ölçer. Bu veri (Yakıt seviyesi verisi) Araç takip cihazına gönderilir. Bu yakıt sensörü benzinli ve LPG li araçlarda kullanılmaz.