#

Sisteme Giriş
Ürünlerimiz

Araç Takip Sistemi

#

Araçlarınızı, Web tabanlı yazılımımızla canlı izleme. 50m ye kadar hassas rota takibi. Sms ya da Arayüz üzerinden anında kontak blokajı.

M40A Araç Takip Sistemi

#

M40A Araç Takip Cihazı, konum bilgilerini GSM üzerinden MyGPS'e iletir. M40A cihazının ön kısmında Kulaklık, Mikrofon, Sim Card yuvası, Haberleşme ve Giriş/Çıkış birimleri yer almaktadır. Arka kısmında ise besleme ve GPS anten konnektörü yer alır. GSM anten dâhili veya harici olabilir.

Kişi Takip Sistemi

#

Saha personelinin denetimi, çocuklar ve gözetim altında tutulması gereken yaşlı ve hastaların takibi ve evcil hayvanlar için geliştirilmiştir. Şarj edilebilir bataryası ile 1-3 gün arası şarj gerektirmeden kullanılabilir. Tanımlanan bölge dışına çıktığında, girilmemesi gereken bölgeye girdiğinde, Panik butonuna bastığında 7/24 çalışan Alarm kontrol merkezi operatörleri tarafından anında bilgilendirilirsiniz.

Mobil Dvr Kayıt Cihazı

#

Araç Kameraları

#

Araç Kameraları.

Görüntülü Mesajlaşma Terminali

#

Görüntülü mesajlaşma terminali sayesinde sürücülerinize mesaj gönderebilir, sürücülerinizden mesaj alabilirsiniz.

Kontak Kesici Röle

#

Kontak kesici röle sayesinde araç takip sisteminden aracınıza göndereceğiniz kontağı kilitle ve kontak kilidini aç işlemleri ile aracınızın kontağını kilitleyebilir yada kilitli olan kontağını açabilirsiniz.

Temassız Kart Okuyucu

#

Aracınızın izinsiz çalıştırılmaması, sürücünün kim olduğu gibi bilgileri okumayı sağlayan temassız kart okuyucu.

Dorse Takip Birimi

#

Araç üzerinde FMS birimi yok ise harici bir birim bağlanıp iletişim sağlanabilir. Dorse takip birimi ile çeşitli sorgulamalar yapılabilir; çeşitli performans raporları, kilometre ve kullanım istatistikleri oluşturulabilir.

Isı Sensörü

#

Isı Sensörü: 0,5 derece hassasiyetle 0-100 derece aralığında çalışır. 100 derecede 1V analog çıkış verir. 3 uçlu kablo çıkışına sahiptir. Aracınızın dorse sıcaklığını okuyabilirsiniz.

Depo Kapağı Manyetik Kontak

#

Aracınızın depo kapağı açıldığında sisteme sinyal gönderen manyetik kontak.

Yakıt Sensörü

#

Dizel yakıt sensörünün kapasitif Yakıt sondası, Dizel araçların yakıt takına montaj edilerek yakıt tankının seviyesini ölçer. Bu veri (Yakıt seviyesi verisi) Araç takip cihazına gönderilir. Bu yakıt sensörü benzinli ve LPG li araçlarda kullanılmaz.